W dniach 22-24 marca 2018 roku nasza Szkoła zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną na tegorocznych TARGACH EDUKACYJNYCH EXPO 2018.

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali dla kandydatów na uczniów naszej szkoły, „Zdrowe przekąski pięknie podane” sporządzone na bazie pieczywa od naszego patrona gastronomicznego, tj. „Piekarni i Cukierni Buczek”. Całość oferty dopełnił pokaz techniki carvingu kierownika szkolnych pracowni gastronomicznych p. Izabeli Szymańskiej w odsłonie „Witaminowych lalek Barbie” oraz bezalkoholowych koktajli sporządzanych przez barmana od naszego drugiego patrona gastronomicznego, tj. sieci hoteli Vienna House. Uczestnikom targów zaprezentowano nasz film promocyjny szkoły, a także fotorelację z licznych wydarzeń z życia szkoły. Również ulotki i plakaty szkolne wraz z płytami CD cieszyły się dużą popularnością, ponieważ zebrano w nich wszystkie informacje niezbędne dla przyszłych uczniów naszej szkoły.

Wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić nasze stoisko T14 bardzo dziękujemy i zapraszamy do złożenia swoich dokumentów aplikacyjnych.

Szczegóły rekrutacji znajdują się w zakładce REKRUTACJA 2018/2019 na stronie internetowej szkoły pod adresem: http://zsps.krakow.pl/index.php/rekrutacja/

 

Targi edukacyjne EXPO 2018