W dniu 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie rozpoczęło się od mszy św. u księży pijarów w Kościele pw. Najświętszego Imienia Maryi. Później cała społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej na akademii przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Wysłuchaliśmy przemówienia Pana Dyrektora oraz Przewodniczącej Rady Rodziców w ZSPS – Pani Anny Bielak.…
Czytaj dalej- Strona główna
- O nas
- Strefa rodzica
- Strefa ucznia
- Oferta edukacyjna
- Zamówienia
- Wynajem
- CKZ
- KKZ
- Warsztaty kulinarne
- Matura 2026
- Egzamin zawodowy 2026
- Klasy integracyjne
- Rekrutacja 2026/2027
- Podręczniki na rok szkolny 2025/2026
- IODO
- Kontakt
- Dni otwarte 2026

























