Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

W dniu 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie rozpoczęło się od mszy św. u księży pijarów w Kościele pw. Najświętszego Imienia Maryi. Później cała społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej na akademii przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Wysłuchaliśmy przemówienia Pana Dyrektora oraz Przewodniczącej Rady Rodziców w ZSPS – Pani Anny Bielak.…

Czytaj dalej