W ostatnich tygodniach przed wakacjami klasa 2TA uczestniczyła w zorganizowanych wycieczkach. Uczniowie mieli okazję zwiedzić dzielnicę Kazimierz wraz z najważniejszymi zabytkami. Docenili piękno aury wiosenno-letniej spędzając czas w Ogrodzie Botanicznym. Spacerowali wzdłuż Łąk Nowohuckich oraz Zalewu Nowohuckiego. Odbyli również wycieczkę do Katowic i zwiedzili Zoo w Chorzowie wraz z uczniami z klasy 1TA i 3TA.…
Czytaj dalej- Strona główna
- O nas
- Strefa rodzica
- Strefa ucznia
- Oferta edukacyjna
- Zamówienia
- Wynajem
- CKZ
- KKZ
- Warsztaty kulinarne
- Matura 2026
- Egzamin zawodowy 2026
- Klasy integracyjne
- Rekrutacja 2026/2027
- Podręczniki na rok szkolny 2025/2026
- IODO
- Kontakt
- Dni otwarte 2026

























