W ostatnich tygodniach przed wakacjami klasa 2TA uczestniczyła w zorganizowanych wycieczkach. Uczniowie mieli okazję zwiedzić dzielnicę Kazimierz wraz z najważniejszymi zabytkami. Docenili piękno aury wiosenno-letniej spędzając czas w Ogrodzie Botanicznym. Spacerowali wzdłuż Łąk Nowohuckich oraz Zalewu Nowohuckiego. Odbyli również wycieczkę do Katowic i zwiedzili Zoo w Chorzowie wraz z uczniami z klasy 1TA i 3TA. Ostatnie dni spędzili aktywnie i na świeżym powietrzu.


























