Uroczyste zakończenie roku szkolnego w dniu 26 czerwca 2026 r.
9.00 – Msza św.
Po mszy św. powrót do szkoły.
Rozdanie świadectw z wyróżnieniem dla wszystkich klas odbędzie się w sali gimnastycznej, następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.


























