W dniu 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie rozpoczęło się od mszy św. u księży pijarów w Kościele pw. Najświętszego Imienia Maryi. Później cała społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej na akademii przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Wysłuchaliśmy przemówienia Pana Dyrektora oraz Przewodniczącej Rady Rodziców w ZSPS – Pani Anny Bielak. Nie zabrakło także podziękowań kończących naukę uczniów klas trzecich szkoły branżowej skierowanych do Dyrekcji i nauczycieli. Obejrzeliśmy filmik z działalności Samorządu Uczniowskiego. Pan Dyrektor uroczyście wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Absolwenci szkoły branżowej zrobili ostatnie pamiątkowe zdjęcia klasowe z wychowawcami i wpisali się do Księgi Absolwentów ZSPS. Następnie odbyły się spotkania klas z wychowawcami w salach.

« z 2 »