Szanowni Państwo,

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie Miechowity 6 z radością zapraszają uczniów klas programowo najwyższych szkół podstawowych oraz szkół z oddziałami gimnazjalnymi na warsztaty kulinarne zgodnie z treścią plakatu znajdującego się w załączniku. Idąc w ślad za pismem Pani prezydent Katarzyny Król zamieszczonym na Portalu Edukacyjny:

https://portaledukacyjny.krakow.pl/aktualnosci/216259,1812,komunikat,krakowski_tydzien_zawodowcow_-_edycja_iv_2018.html

szczególnie zapraszamy na warsztaty w ramach KRAKOWSKIEGO TYGODNIA ZAWODOWCÓW, które odbywają się w naszej szkole w dniach 5-9 marca 2018 r. Interesujące wydarzenia czekają również podczas dwóch otwartych sobót w dniach 10 marca 2018 r. i 21 kwietnia 2018 r. (harmonogram w załączniku).

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta warsztatów wpisuje się w działania w zakresie doradztwa zawodowego oraz  przyczyni się do rozwijania pasji i ukierunkowania dalszego procesu kształcenia Państwa uczniów. W trosce o bezpieczeństwo i higienę uczniów prosimy o zgłoszenie się w celu uzyskania Regulaminu udziału kandydatów na uczniów ZSPS w warsztatach kulinarnych w naszej szkole.

Przezentacja Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego – promocja szkoły

Warsztaty dla kandydatów na uczniów (Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie)

Ulotka (Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie)

Plakat (Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie)