W dniu 27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych technikum.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klas trzecich pod opieką nauczycieli: Marcina Bauerka i Anny Matusz-Mirlak. W pomoc w przygotowaniu uroczystości włączyły się również uczennice z Samorządu Szkolnego pod opieką Joanny Sierak.

W programie ujęto „Receptę na zdaną maturę” oraz wygłoszono „List w sprawie polonistów” Andrzeja Waligórksiego. Składamy serdeczne podziękowania Panu Piotrowi Augustynkowi za nieocenioną pomoc w przygotowaniu scenariusza.

Pan Dyrektor Tadeusz Zarawski wręczył najlepszym absolwentom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

W imieniu kończących naukę w naszej szkole uczniów klas czwartych, głos zabrała Natalia Janoszek z klasy IVTG oraz Wojciech Kozłowski z klasy IVTGK, składając podziękowania Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za trud edukacji i wychowania.

 

Pożegnanie uczniów klas czwartych